Hodlá dát ženě vale?

N e ú – spěšné manželství už má herec Saša Rašilov (47), hvězda seriálu Modrý kód, za sebou. Vanda Hybnerová (51) na něj patrně v nejlepším nevzpomíná. A hrozí, že ani jeho současný vztah s Ludmilou Rašilovovou (33), kterou si vzal za ženu vloni, neskončí dobře.

Také vás může zajímat ...

Saša se totiž dostal do formy a vypadá nejlépe za poslední roky. Je si toho ale dobře vědom. Nestačí mu, že se Ludmila snaží mu dělat důstojnou partnerku. Dokonce se s ním nedávno na společenské akci ukázala v odvážném modelu, který zdůrazňoval její ženskost.

I tak si jí ale Saša moc nevšímala údajně rozdával úsměvy jinýmženám. „Šla jsem sama za sebe a míry modelky nemám, takže jsem se úplně komfortně necítila,” prozradila Ludmila a patrně tak model oblékla zejména proto, aby se líbila svému manželovi.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama