Hodné holky nefrčí! Evo, přitvrď!

Výměna hereček Veroniky Arichtevy (34) za Evu Josefíkovou (30) je pro fandy seriálu Slunečná zatím nepřijatelná. Herečky nemají naprosto nic společného. Zatímco Arichteva v roli mrchy bodovala, éterická víla českého showbyznysu prostě fanouškovské představy nenaplňuje.

Tyto dvě herečky nemají společného prakticky nic, a vizáž už vůbec ne. Eva Josefíková (30) je i podle mínění diváků typ Libušky Šafránkové (67). Tedy rozhodně ne typ sexy dračice! Jak tedy má hrát vypočítavou mrchu lačnící především po penězích? Sama Architeva (34) je zatím zděšená!

Také vás může zajímat ...

„Evo! Evo, jestli z tý Denisy uděláš milou, hodnou, přející, na peníze nehledící, Linharta, jakýhokoliv, nemilující blběnu, tak už znova neotěhotním,“ napsala Arichteva vtipný vzkaz své nástupkyni. Podobně se vyjadřují i fanoušci Slunečné.

„Eva je dobrá herečka, ale pro mě má pořád takovou andělskou tvář, nemyslím to zle, ale Veronika tu mrchu prostě umí líp. Její Denisa byla prostě boží sympatická a přesto potvora,“ píší fanoušci s tím, že spíš měli postavu Denisi tvůrci někam odklidit!“

Zda si nakonec na Josefíkovou zvyknou, ukáží až příští týdny a měsíce. Josefíková si na rozdíl od Veroniky Arichtěvy zrovna nepotrpí ani na sociální sítě, donedávna je dokonce naprosto bojkotovala.

Přebolel propíraný rozchod s Mádlem?

Měla s nimi špatné zkušenosti z předchozího vztahu s hereckým kolegou Jiřím Mádlem (33). Díky popularitě Jirky se dvojice nemohla nikdy objevit, aniž by hned na sebe nestrhli pozornost novinářů. A tu Eva zrovna moc nemusí.

Takže i tento faktor nakonec rozhodl o tom, že vztah se rozpadl. V té době navíc hrála Eva i v seriálu Modrý kód, takže byla skutečně středem všeobecného zájmu. Když její role skončila, diváci se s jejím odchodem dlouho nemohli smířit.

Herečka si ale oddychla, protože té pozornosti bylo příliš. Jak chce tedy teď ustát další pozornost v seriálu Slunečná, když zde navíc hraje roli, která jde přesně proti jejímu naturelu?

Sexy tělo prodává

Zatímco Architeva sociálními sítěmi žije, její nástupkyně ve Slunečné je donedávna zcela bojkotovala. Teprve v poslední době se snaží nechat své fanoušky lehce nahlédnout do svého soukromí. Facebook před pár týdny neměla vůbec a dlouho odolávala i Instagramu.

Jenže kolegové ji donutili, aby si ho založila a nebyla sto let za opicemi. A tak se teď na Instagramu také prezentuje. „Předvádí, co dělá, na čem pracuje, s kým se schází. Nevynechá den, aby o sobě nedala vědět, a lidé ji naprosto zbožňují,“ komentuje dobrá kamarádka spokojeně.

Počet sledujících stoupá každým dnem a už jich má skoro dvacet tisíc. Dokonce má takové dosahy příspěvků, že by se mohla rovnat zkušeným hvězdám, které žijí z toho, že se předvádí světu na internetu.

Dává tam sice éterické fotky, na kterých vypadá jako panenka, ale třeba ji to časem chytí tak, že se konečně dočkáme i něčeho peprnějšího. Co ale udělá, aby měla více lajků? Aktuální vztah pojala naprosto odlišně než předchozí s Jiřím Mádlem a raději se drží co nejvíce v ústraní.

Současného přítele schovává. Proč?

Přítele neukazuje a užívá si klidu, který jí v předchozích letech velmi chyběl. Popularita je sice hezká věc, ale ztráta soukromí už je k tomu nechtěný přívěšek. Herečka svojí práci miluje, nechce veřejně řešit své niterní záležitosti.

I to je důvod, proč dlouhodobě odmítala sociální sítě, kde člověk v podstatě obnažuje svůj život. Místo aby seděla u monitoru a sbírala virtuální palce, preferuje Eva prožívání opravdového života.

Nevadí jí ani fakt, že přichází o obrovské peníze. I když na Instagramu ne- byla aktivní a fotku tam nepřidala skoro dva roky, sledovaly ji tisíce lidí. Takovéto chování mezi herci se v dnešní době rozhodně hned tak nevidí.

Co na to psychiatr?

Známý psychiatr Jan Cimický ovšem přístup Josefíkové kvituje s povděkem. Na dotaz, zda je odmítání jakýchkoliv sociálních sítí u veřejné osoby problém a zda si tím pracovně neškodí odpověděl: „Naopak v dnešní době je to výhra!“ také je odmítám a nemám.

„Myslím si, že je lepší žít opravdový život, než ten virtuální!“ Navíc potvrdil, že ten kdo odolává dnešnímu tlaku ohledně sociálních sítí, musí být mimořádně vyrovnaný. „ Lidé se můžou cítit být vyřazeni z kolektivu, když nedělají to, co ti druzí!“

Potvrdil Cimický s tím, že Josefíková je zkrátka složitý samorost, který si vždycky dělá, co chce a je tak svým chováním jedinečná. Proto ji také lidé milují.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...