Hodně nepovedený vtip

Někdo si z něj krutě vystřelil. Zpěvák Daniel Hůlka (51) už dlouhá léta žije v mobilním domě, tzv. mobilheimu a nezřídka se stává, že si ho kvůli tomu také jeho přátelé i fanoušci dobírají. Teď mu ovšem jeden z nich pořádně zavařil.

Nedávno totiž médii proběhla zpráva, že muž, který žil se svou manželkou v mobilheimu, se jednoho dne rozhodl své manželky zbavit, a tak ji usmrtil a následně i sebe. Jeden ze zpěvákových fanoušků ihned do médií údajně vypustil zprávu, že má jít právě o Daniela Hůlku.

Také vás může zajímat ...

Kdo z něj chtěl udělat zrůdu?

Přátelé mu proto ihned začali volat a kontrolovat, co je na tom pravdy. Sám zpěvák vůbec o ničem nevěděl a než stihl podat trestní oznámení, zpráva z internetu zase rychle zmizela. Samozřejmě že se nejednalo o Daniela Hůlku, ale tento nepovedený žert ho pořádně rozzuřil, protože nechápe, jak z něj může někdo dělat takovou zrůdu.

A to jenom proto, že bydlí v mobilheimu, což není častý způsob bydlení.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...