Hoffman v šoku! Doplatí na obvinění?

Sexuální harašení amerických filmových hvězd nebere konce. Na koho sklapla pastička tentokrát? Dalším obviněným není nikdo jiný než oscarový herec Dustin Hoffman (80).

Ten měl před dva a třiceti lety podle všeho obtěžovat tehdy pouze sedmnáctiletou asistentku Annu Graham Hunterovou a otevřeně ji přemlouvat k sexu. Dustin se už za všechno omluvil se slovy, že něco takového k němu vůbec nepatří. „Otevřeně se mnou flirtoval, chytil mě za zadek a mluvil přede mnou sexu se mnou,“ přiznala ale praktikantka.

Také vás může zajímat ...

Semele to známého herce stejně jako jeho kolegu herce Kevina Spaceyho (58), který se po nařčení z obtěžování nedávno dokonce přiznal k homosexuální orientaci? Jenže to asi ještě netušil, že přiznání mu pěkně zkomplikuje život a on přijde o roli, cenu Emmy za celoživotní přínos televizní tvorbě i svého osobního mluvčího.

To šaramantní herec Alec Baldwin (59) se radši přiznal ještě dříve, než by mohlo nějaké obvinění padnout.

Kdo bude další?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...