Hokejka a modelka. Co když to tentokrát vyjde?

JAROMÍR JÁGR (45) a VERONIKA KOPŘIVOVÁ (26) se seznámili na hokejovém mistrovství. Kráska tu ulovila zlatou rybku. Kdo vlastně je Veronika Kopřivová (26)? Odpověď je jasná: žena, která se pohybuje po boku velkého hokejového boha, prostě nemůže nebýt výrazně mladší modelka.

Jeden z nejslavnějších sportovců světa se na členky Akademie věd ČR zkrátka nespecializuje, to už je dávno známo. Dává přednost mladičkým kráskám ze světa přehlídkových mol, sem tam nepohrdne ani atraktivní ženou, kterou proslavilo moderování.

Také vás může zajímat ...

První vážnou známostí hokejového boha byla modelka Iva Kubelková (40). Seznámili se v roce 1996 poté, co se Iva stala I. vicemiss ČR. Potkali se na večírku. Seznámení proběhlo tak, že bohorovný hokejista dal modelce telefonní číslo a řekl jí, ať mu zavolá.

Odpověděla, že klukům nevolá. To Jágra šokovalo. Nezbylo, než aby zatelefonoval sám. Jejich vztah vydržel pouhé dva roky a šeptalo se, že za jeho ukončením stála, ostatně tak jako obvykle, proslulá „mama Jagr“.

Tato silná žena, které její vlastní syn říká Ančo, proslula příkladnou starostlivostí a svědomitostí. Vešla do povědomí až dojemnou péčí o Jaromíra na jeho pouti zámořskou NHL. Vařila mu v Pittsburghu, Washingtonu i New Yorku.

Co řekla Anna Jágrová (71), to bylo pro Jaromíra vždycky svaté. Šeptalo se, že se jí na ženách, které si vybírá její syn, většinou něco nezdá. S odstupem času se však nechala Anna Jágrová slyšet, že nelze vyloučit, že kdyby se Jaromír seznámil s Ivou Kubelkovou v době, kdy by už byl zklidněný a ona usazená, asi by to byl nejlepší pár.

Potkali se bohužel ve špatný čas, příliš brzy. Takový už bývá osud. Anna má vnoučata od dcery, ale z Jaromírovy strany se prozatím miminka nedočkala. Mrzí ji to. Prohlásila, že někdy si už i říká, že se Jaromírových dětí ani nedožije.

A on jí odpovídá, že když vidí, v jaké žijeme době, prozatím děti snad radši ani nechce. V jeho případě jde podle Anny Jágrové ovšem i o to, aby se nadmíru zaneprázdnění rodiče o děti mohli starat. Jaromír hraje hokej, jeho současná přítelkyně se věnuje modelingu, takže by s výchovou asi musely dost pomáhat chůvy.

Jenomže Jaromírova maminka si myslí, že dětem se mají věnovat hlavně rodiče. U Jágrů to fungovalo tak, že Anna pomáhala zedníkům stavět dům a táta na Jaromíra dohlížel. Mimochodem, ze všech Jaromírových dívek si Anna nejvíce oblíbila jednu nejmenovanou synovu spolužačku.

Byla to dívenka do nepohody, ale Jaromír vždy tvrdil, že je to jen kamarádka. Další významný a na své poměry dlouhý vztah prožil hokejový bůh se slovenskou kráskou Andreou Verešovou (37).

V létě 1999 se do modelky s kočičíma očima bláznivě zamiloval. Vydrželo jim to čtyři roky. Rozchod byl velmi bouřlivý. Modelka prohlásila, že nehodlá být jen služkou hazardního hráče a že její styl života je trochu jiný, nechce se jí starat se o statek, dojit krávy a okopávat brambory.

Jágra označila za velké dítě, které není ochotné dělat ve vztahu kompromisy a jakkoli se pro druhého obětovat. Smutně naznačila, že o jeho stoprocentní věrnosti rovněž není skálopevně přesvědčena. V Jágrově milostné historii nalezneme například i krátký románek s moderátorkou Lucií Borhyovou (39) a delší román se „sporťačkou“ Innou Puhajkovou (31).

Potkali se v roce 2006, Inně v té době bylo pouhých devatenáct let. Přála si s Jágrem mít dvě děti. A i když s hokejistou vydržela dlouhých šest let, nakonec ani tenhle vztah nevyšel. Osobitá kadeřnice z Teplic Veronika Kopřivová se po Jágrově boku začala objevovat zhruba tři a půl roku poté, co se rozešel s Innou Puhajkovou.

V současné době oslavili Veronika a Jaromír dvouleté výročí seznámení. Nelze se divit tomu, že maminka Jágrová nostalgicky vzpomíná na seriózní Ivu Kubelkovou. Plavovlasá Veronika je totiž tsunami, uragán, neřízená střela s maličko problematickou minulostí.

Oblíbila si sport a ještě daleko více si oblíbila známé sportovce. Jágr není prvním, nicméně je bezesporu nejbohatším mužem ze sportovního prostředí, jehož srdce blonďatá kráska dobyla.

Dva roky žila s hokejovým útočníkem Janem Bojerem (28), pak si její srdce získal fotbalový reprezentant Jan Rajnoch (36), který tehdy hrál ligu v Turecku, kam ho Veronika létala navštěvovat.

Jenže osud ji vrátil zpátky k ledu. S Jaromírem Jágrem se seznámili už během hokejového mistrovství v Praze 2015, kde se blond krasavice coby takzvaný Team Host starala o výběr Kanady. „Poslední snídaně s klukama.

Díky za skvělé chvíle. Bylo to s váma super,“ napsala na sociální síť a přidala fotografii největší hvězdy týmu Sidneyho Crosbyho (30), jak si vychutnává hotelovou snídani. Na podzim pak podnikavá blondýnka vyrazila studovat angličtinu do Miami a osud ji svedl dohromady s Jágrem podruhé.

Zahořeli láskou! Jaromír si svou modelku hýčká, k narozeninám dostala zlaté Audi Q5 za zhruba 1,2 milionu korun. „Zlaťáček můj malej. Stěhuju se do něj,“ pochlubila se na sociální síti dárkem, jehož poznávací značka končí příznačně číslovkou 68.

Chvíle bezbřehé radosti a štěstí vystřídal bohužel nebývalý skandál, který světoznámá famílie nosící příjmení Jágr těžce nesla. Když pár zamířil na první audienci do rodiny slavného hokejisty, světlo světa spatřily pikantní fotografie.

Veřejnost dostala příležitost pokochat se snímky, kde Veronika tančí u tyče v německém baru. Co se týká oděvů, mnoho toho na sobě bohužel neměla. Její kamarádka se vyjádřila v tom smyslu, že Veronika v té době nutně potřebovala peníze.

Její tehdejší přítel nebyl zrovna svatoušek a měl dluhy na každém rohu. Pro peníze tak v té době byla Veronika údajně schopna udělat cokoli. Tanec ji bavil, ale to ostatní se jí příčilo. Podle kamarádky je to období, na které by Kopřivová nejraději zapomněla.

Reakce hokejového boha však ohromila veřejnost. Svoji kadeřnici nejspíš opravdově miluje, jelikož se jí veřejně zastal a celou věc pojal s nadhledem: natočil video, jak se sám kroutí kolem hokejky.

Kromě modelingu provozuje Veronika také obchod s internetovým oblečením. Má ideální míry 90-60-90, měří 173 cm a váží 52 kg. Skvělou postavu si udržuje v posilovně, ráda si zaběhá či se projede na in-line bruslích.

Baví ji i vaření, což dokázala i o Vánocích, kdy Jaromírovi napekla oblíbené vanilkové rohlíčky. Prý si pochutná na svíčkové, zato s ostrými jídly u ní neuspějete. Navíc má bezlepkovou dietu. Hrdě prohlašuje, že si s maminkou Jágrovou rozumějí, dokonce s Annou strávila několik měsíců pod jednou střechou.

Údajně se sžily, jen si Veronika dovolila maličko zkritizovat maminčinu kuchyni, která je pro svět modelingu příliš kalorická. A tak nebohá modelka přibrala tři kilogramy! .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...