Holanovou brní hlava z nemovitostí

Těžko říct, proč má zpěvačka Marcela Holanová (67) takovou smůlu. Když se před lety začala stavět na nohy po rozvodu s Karlem Šípem (73), ze kterého rozhodně nevyšla co se týče financí jako vítěz, nechala si zrekonstruovat vilu v Modřanech.

Ovšem tak mizerně, že se muselo všechno znovu vykopat a s firmou se pak léta soudila, což ji stálo další peníze i nervy. Další katastrofa přišla letos, a sice tam, kde to vážně nečekala. Na konci jara přišly vichry a na její chaloupku v severočeské Doubici se skácel obří smrk, který prakticky rozpůlil podkroví vedví.

Také vás může zajímat ...

Oprava patrně bude stát stovky tisíc, a to v situaci, kdy se v její vile dokončují podlahy. „Už se tomu jen směju,“ říká zpěvačka. „Když mi přišly fotky s tím stromem na chalupě, nevěřila jsem vlastním očím.

Sedíte jak přikovaní a ptáte se: Proč zrovna já?!“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...