Holky se perou, Řepka byl na plastice

Modelka a herečka Vlaďka Erbová (36) je rozzuřená, že kdosi umístil její fotky i s telefonním číslem na erotický server.

Policie odhalila na kamerových záznamech z jisté banky, že v době, kdy byla chlípná inzerce zaplacena, se v tu pohyboval její exmanžel Tomáš Řepka (43) a jeho dnešní partnerka, moderátorka Kateřina Kristelová (37).

Také vás může zajímat ...

Tím se rozpoutalo peklo vzájemných urážek na sociálních sítích mezi oběma krasavicemi, zatímco bývalý fotbalista Řepka v klidu absolvoval plastickou operaci víček, k čemuž podotkl: „Jsem duší furt mladej kluk, král Prahy.

A nemusím vypadat jak čokl baset.“ Kristelová mezitím obvinila Erbovou, že po nocích Tomášovi píše sms se záměrem získat ho zpátky a na nich obou se dopouští stalkingu neboli pronásledování. Na to se Erbová brání, že o svého „ex“ rozhodně nestojí, neboť je šťastná se svým mladým přítelem a že jim to nedaruje.

Na obzoru jsou soudní procesy a právníci si mohou mnout ruce…

Tomáš opravdu není baset, spíš buldoček.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...