Hollywoodská hvězda svádí muže v punčoškách!

Představitelka nezapomenutelné prostitutky ve filmovém hitu Pretty Woman herečka Julia Roberts (50) už také patří mezi padesátnice.

Pořád ale má co ukazovat a rozhodně ještě nepatří do starého železa. Zaslouženě drží místo jedné z nejkrásnějších hereček světa. Dokonce si může dovolit i předvádět lechtivé punčošky na svých dlouhých štíhlých nožkách v reklamě. Chvíli ale trvalo, než se takhle americká superstar našla.

Má za sebou několik zasnoubení, jeden rozchod pouhé tři dny před svatbou s kolegou hercem Kieferem Sutherlandem (50) a vdavky s kameramanem Dannym Moderem (68), se kterým vychovává jejich tři děti. „Než jsem potkala jeho, byla jsem sobecký malý spratek. Já jsem byla jedinou prioritou, šla jsem jen za kariérou a úspěchem,“ přiznala Julia.

Také vás může zajímat ...

Chytne ještě po zlomové padesátce druhou mízu?

Daniel Moder
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...