Holubová na dovče zápolila s technikou

Konzumace alkoholu dodá řadě jedinců falešný pocit krásy, elegance a atraktivity. Tuto známou skutečnost připomněla veřejnosti oblíbená herečka Eva Holubová (59), která ze zatím neznámých důvodů zorganizovala obrazový přenos ze své vlastní postele.

Do té si za pozdního večera na dovolené na Sicílii zalezla ke spícímu manželovi a kamerkou na tabletu zabrala sebe a ponuré prostředí pokoje, kde nocovali. „Nejsem nalíčená. Hulím tady v ložnici,“ mumlala ztěžklým jazykem a dost nedůsledně zakrývala peřinou své takřka šedesátileté vnady.

Také vás může zajímat ...

Odpověděla pak krátce na několik dotazů osob, sledujících podivné představení a pak hned ráno záznam ze svého účtu smazala. Zoufalý interiér místnosti vypadal jako lepší chlívek. Kde to Eva s partnerem spali?

A co to mělo znamenat?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...