Holubová šokuje! Nabrnkla si mladšího?

Herečka Eva Holubová (61), která září v seriálu Slunečná jako vševědoucí Hana, se dala na hubnutí a detox! Je za tím snad nová láska?

V kuloárech se šušká, že oblíbenou herečku opustil její dlouholetý manžel Miroslav Zdeněk. Nemá to snad něco společného s tím, že mnozí Evu podezírali z flirtu s mladším kolegou ze Slunečné, kterým není nikdo jiný než sympaťák Karel Zima (48)?

Také vás může zajímat ...

Eva Holubová se ale tomuto nařčení brání a hodně ji to rozhorlilo! „To je naprostá lež, onoho kolegu jsem viděla třikrát v životě a na place ani jednou,“ vyjádřila se ke vzniklým pomluvám Holubová. Možný románek ale popírá i Zima, který ve Slunečné ztvárňuje postavu Pavla Slaniny.

„Já se s Evou na place ani jednou nepotkal. A v životě asi dvakrát,“ pověděl Zima. Tato situace zřejmě vznikla jen kvůli tomu, že se Eva s manželem raději moc nikde neukazuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...