Holubová zapomněla platit a je v pořádném maléru!

Každý by očekával, že často obsazovaná herečka Eva Holubová (59) je už po letech naprostý profesionál ve všem, co jí přijde pod ruku. A možná právě proto zapomíná na zcela automatické věci, jakými je třeba povinné placení sociálního pojištění.

Právě kvůli tomu se dostala s dlužnou částkou, kterou ale nechce za žádnou cenu prozradit, do pěkného průšvihu. Navíc někde doma zašantročila dokumenty z městského úřadu. Dělá si z toho aspoň zkušená česká herečka hlavu? Kdepak.

Také vás může zajímat ...

Celou věc se snaží ještě co nejvíce zlehčovat, jako kdyby o nic nešlo. „Nohu za krk si pro to rvát nebudu,“ vyjádřila se ke svému nezodpovědnému chování samotná herečka. Myslí si snad, že když je veřejně známá osobnost a celebrita, tak pro ni žádná pravidla neplatí a může celou věc hodit za hlavu? Nebo bude vše co nejrychleji řešit a dá si své účty do pořádku?

To vzhledem k jejímu současnému přístupu těžko odhadovat.

Jak to asi skončí?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...