Home office na pláži? Žádný problém!

Takový home office jen tak někdo nemá. Moderátor Leoš Mareš (44) odletěl i s manželkou Monikou (39) na exotické Maledivy. S manželkou jen podstoupili testy na koronavirus a s negativním výsledkem mohli odletět do tepla.

Také vás může zajímat ...

Tam se ale Mareš věnuje i pracovním aktivitám. Kromě relaxu na liduprázdné pláži se tak každý den ozývá z rádia, jak jsou jeho fanoušci zvyklí. Přímo z pláže totiž vysílal svoji Ranní show Evropy 2. „Kdo by to byl řekl, že dnes se bude vysílat z takové dálky,“ neskrýval nadšení Mareš, jehož pracovna na pláži budila pochopitelně zájem.

Leoš Mareš (44). Tak tomu se říká práce snů.

Na Maledivách je navíc o čtyři hodiny více, a tak Mareš nemusel do práce vstávat tak brzy, jak je zvyklý. Na jeho posledním snímku seděla hned vedle něj volavka. Jeden pozorný fanda zkonstatoval, že to je poprvé, co Mareš moderuje a má venku ptáka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama