Honba za penězi mu zničila vztah?

Není pochyb o tom, že moderátor Leoš Mareš (43) vydělávat rozhodně umí. Peníze se mu sypou například z rádia, kde moderuje ranní show, a velkou sumu peněz mu přinášejí také jeho koncerty. Nicméně jeho nejvýdělečnější činností mají být reklamy na sociálních sítích.

Zajišťují mu totiž pravidelný příjem nemalých částek, a to doslova třeba jen za přidání fotky s daným produktem. Po finanční stránce si Mareš rozhodně nemá na co stěžovat, a ani t o nedělá. Na druhou stranu ale nejspíš nechce usnout na vavřínech a práci obětuje i své soukromí.

Také vás může zajímat ...

Chtěl mít svůj pořad

I když je hodně aktivní na sociálních sítích, přece jen ho tam nemusí sledovat každý. Lidé mají stále na prvním místě televizi, a proto se Leoš před časem snažil prorazit s pořadem 1 proti všem, který moderoval s Liborem Boučkem (39).

Pořad byl bohužel totální propadák a z toho důvodu jej televize stáhla. Od té doby neměl Leoš příliš možností se do televize dostat, i když se o to snažil. Nedávno se mu však naskytla výjimečná příležitost.Televize mu totiž nabídla porotcovskou židli v pěvecké show Super-Star.

Mareš byl z této nabídky údajně nadšený a snaží se dělat maximum pro to, aby nabídku zužitkoval.

Dělá zbytečné hlouposti?

Podle některých už ale zachází za hranice.Mareš v minulosti pořad Super- Star moderoval, což dá podstatně více práce než sedět v porotě. Musel pořad nějakým způsobem vést a musel mít nastudované všechny texty a vstupy. Ale i přesto by měl mít každý výrok porotce hlavu a patu.

Oblíbený moderátor je známý pro svou výřečnost a také pro svůj důvtip, který předvádí především v rádiu. Zřejmě chtěl být za oblíbeného vtipálka i za stolem porotců, ale nejspíš to trochu přehnal. Podle zdrojů ze zákulisí pořadu se na sebe Leoš snaží až příliš upozornit.

Za každou cenu chce být slyšet a má se pokoušet o vtip i ve chvílích, kdy je to nevhodné. Někteří jeho kolegové ho nepoznávají, a aby toho nebylo málo, jeho chování se protiví i manželce Monice (38).

Podle ní by se měl uvolnit

Monika zná Leoše s největší pravděpodobností nejlépe.A taky proto se jí nejspíš jeho chování zdá podivné a nerozumí, co to jejího milého popadlo. Navíc se šušká, že manželé jsou kvůli tomu teď na ostří nože. I když jedou spolu někam na dovolenou, nedokážou se bavit o normálních věcech jako obyčejný manželský pár.

Většinu času totiž Leoš řeší, jakou reklamu bude sdílet na svůj profil, aby své fanoušky potěšil a zároveň vydělal. Monika Leoše často okřikuje a radí mu, aby se víc uvolnil a byl sám sebou. Peněz má přece na rozhazování, tak proč se zesměšňovat jen proto, aby mu jeho konto zas o trochu ztučnělo?

Monika zřejmě respektuje určité hranice a snaží se to vštípit do paměti i svému muži.Ten je ale na vydělávání vysokých částek zkrátka zvyklý a možná už si na tom i vybudoval jakousi závislost.

Ohrozí to jeho manželství?

Dovolí však, aby mu touha po penězích ničila manželství? Hádky s Monikou ho pravděpodobně mrzí a nechce, aby na sebe neustále jen křičeli. Zatím to však nevypadá, že by dával na rady své manželky. Touží se v televizi znovu uchytit a chce dostávat další a další příležitosti. Že už by si v ostatních oblastech svého podnikání přestával věřit?

Reklamu nebude moct dělat věčně, a proto se jí teď snaží využívat co nejvíce.

Bez svého mobilního telefonu by prý nedal ani ránu, což nedávno potvrdil i ve svém pořadu v rádiu.

O jeho koncerty brzy už nemusí být takový zájem, a ani v rádiu nemusí být věčně. Zřejmě ho začínají trápit pochybnosti a potřebuje mít nějaká ta zadní vrátka. Svým chováním si ale podle většiny spíš škodí.

Začal měnit i svůj vzhled

A aby toho nebylo málo, Mareš se prý nezměnil jen povahově, ale začal také se změnami vzhledovými. I když na mnohé pořád působí jako sympatický vyzrálý muž, on sám se tak možná už necítí.To by vysvětlovalo, proč si Mareš nechal dobarvit vlasy a také vousy. Očividně chce jít s dobou a nechce v ničem zaostávat.

Vrabci na střeše si totiž cvrlikají o tom, že zvažoval dokonce i výplně pomocí botoxu.

Nakonec ale změnil názor, a to především kvůli Monice. Poslechne ji i v ostatních ohledech a začne být před kamerou sám sebou? Podle Moniky ho to brzy přestane bavit, a pokud ne, údajn ě mu plánuje pohrozit rozchodem. Na to by už mohl začít slyšet a svou honbu za penězi omezit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...