Honza Musil: Přiznal se, že touží po dítěti!

Podaří se mu nějakého potomka osvojit?

S partnerem už nějakou dobu uvažují o adopci.

Moderátor HONZA MUSIL (49), který v současné době provází pořadem televize Barrandov Nebezpečné vztahy, se svěřil, že se svým registrovaným partnerem JAKUBEM (26) má velké plány. Ačkoli se nedávno stal dědečkem, na stáří nepomýšlí, naopak! Rád by ještě vychoval nějaké to dítko. „Je pravda, že se s Kubou o společném dítěti v poslední době hodně bavíme.

Je tu ale problém s legislativou a další řadou překážek,“ uvedl moderátor s tím, že pokud si budou chtít tohle přání s partnerem splnit, čeká je hodně dlouhá cesta.

Než se však k podobnému kroku odváží, mohou si alespoň půjčovat maličkou vnučku SÁRU, se kterou tak tráví hodně volného času.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...