Hororový zážitek! Plaval mezi žraloky!

Nouzový stav si užívá na Maledivách. Zpěvák a hvězda Tváře Jan Kopečný (31), který po boku Lucie Borhyové (42) nedávno hrál i v Ordinaci v růžové zahradě, je jako většina muzikálových zpěváků momentálně bez práce.

Také vás může zajímat ...

A tak odletěl na tři týdny na exotickou dovolenou. Koneckonců si ji zasloužil. „Asi jsem nezažil tak výjimečnou dovolenou,“ libuje si na svém Instagramu, kde se pochlubil i úžasným zážitkem, který ale budí hrůzu.

Dopřál si totiž pořádný adrenalin. Zavítal mezi místní žraloky, kteří jsou pětimetroví a masožraví. A byl to prý úžasný zážitek. Je mu líto, že řada lidí mu dovolenou po dlouhé době nepřeje a na sociální síti dostává velmi negativní odezvy. Své zážitky si tím ale zkazit určitě nenechá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama