nejsemsama.cz

Horoskop pro štěstí na období
od 22. 4. 2024 do 28. 4. 2024

Týden ovlivní úplněk, společně se škůdcem Plutem a retrográdním Merkurem přinese návrat starých problémů.  Příznivá Venuše ale mnoho potíží zmírní.
Beran
21.3. – 20.4.
21.3. – 20.4.
Nezlobte se, když se vám něco v tyto dny nezdaří hned na první pokus. Svých záměrů se v žádném případě nevzdávejte. Volte jen jiné způsoby. Neztrácejte koncentraci a nepodléhejte sebeklamu a pochlebování. Vzpomeňte si také na přátele z minulosti, bude vám to ku prospěchu. Dny jsou přímo stvořené pro společenské události a zajímavá setkání.
Býk
21.4. – 21.5.
21.4. – 21.5.
Zastihne vás zpráva, na kterou už dlouho čekáte. Také rodinné vztahy se viditelně utuží. Velmi vhod vám přijde pomoc od starších lidí, nebraňte se jí. Neodmítejte také pozvání do společnosti, samota není pro vás to nejlepší. Zapomeňte na svou pýchu a vmyslete se do pozice lidí ve svém okolí. Lépe pak poznáte jejich každodenní starosti a lépe je pochopíte.
Blíženci
22.5. – 21.6.
22.5. – 21.6.
Naskytne se vám výhodná příležitost, která se bez určitého rizika neobejde. Hlavně neztrácejte nervy. Některé okolnosti mohou negativně ovlivnit váš zdravotní stav. Máte příznivé dny pro obchodní jednání, nebuďte však příliš důvěřiví. Chovejte se zdrženlivě, protože tím můžete jen získat. Také jistou nesrovnalost v rodině urovnáte nejlépe klidným chováním.
Rak
22.6. – 22.7.
22.6. – 22.7.
Držte si odstup, hlavně moc nepovídejte, aby se vaše slova neobrátila proti vám. Bude načase si udělat pořádek ve vztazích a lidech kolem vás, stejně jako není všechno zlato, co se třpytí, tak každý člověk, který hezky mluví, to s vámi nemyslí dobře. Neberte si toho na sebe více, než jste schopni zvládnout. Měli byste se koncentrovat jen na jeden problém.
Lev
23.7. – 22.8.
23.7. – 22.8.
Jsou před vámi nové perspektivy, které možná ve vás v první chvíli nadšení nevzbudí, ale po čase poznáte jejich cenu. Malá epizoda oživí váš monotónní život. Ani drobný flirtík by nebyl na škodu. Nevyhýbejte se společnosti, setkání mohou být důležitější, než si myslíte. Dopřejte si více odpočinku při řešení problémů, hlavně nepodezírejte nereagujte prudce.
Panna
23.8. – 22.9.
23.8. – 22.9.
Trochu se držte zpátky, raději mlčte. Máte sklony k tomu přehánět a stahovat do svých problémů nebo dokonce konfliktů všechny kolem vás. Raději se snažte o klidný a rozumný postup. Ve věcech lásky se nevzpírejte realitě, vše posuzujte věcně a střízlivě. Najděte si něco, co vás bude uklidňovat, nebo to nedopadne dobře. Za úplňku budete jako rozbuška.
Váhy
23.9. - 23.10.
23.9. - 23.10.
Stresové situace vás můžou přivést k nesprávným závěrům, proto je na místě opatrnost. Někdo vám způsobí menší komplikace, nebudou však zdaleka nepříjemné. V partnerském vztahu vznikne trochu napětí, ale neberte to nijak tragicky. Věnujte více pozornosti své kondici, a to jak fyzické, tak psychické. Umění rychle se zbavit stresu je vám potřebnější, než tušíte.
Štír
24.10. – 22.11.
24.10. – 22.11.
Na obzoru se jeví změny v profesní oblasti, které potěší především vaši ambicióznost. Jen pozor kolem úplňku, mohly by se na vás vrhnout problémy. Mohou mít podobu nepřejících lidí a intrik. Poznáte se blíže s vlivným člověkem, který bude ve vašem příštím životě hrát velmi důležitou roli. Bude to možná on, kdo od vás odrazí nebezpečí, která na vás číhají.
Střelec
23.11. – 22.12.
23.11. – 22.12.
Nepřepínejte své síly a neplýtvejte jimi. Dopřejte si masáž nebo vířivku. Co pivní lázně? Už jste byli? Oporu hledejte u dobrých přátel. Ve vztazích to nebude růžové, počítejte s potížemi a konflikty. Jen nedopusťte, aby došlo na pěsti nebo facky. Kdosi vám pořádně zahraje na nervy a vy mu budete chtít říct, co si o něm myslíte. Nebudete diplomat.
Kozoroh
22.12. – 20.1.
22.12. – 20.1.
Dávejte si pozor ve velkém shluku lidí, mohli byste být okradeni nebo zažít nějakou nepříjemnost. Zachovejte klid za každých okolností. Se svými plány počkejte na příznivější dobu, zatím se připravujte. Nenechte se nalákat na sliby. Dejte pozor, komu důvěřujete. Budete muset asi skousnout nepříjemnou pravdu, která vás raní. Vaše nálada se trochu zlepší s úplňkem.
Vodnář
21.1. – 20.2.
21.1. – 20.2.
Menší problémy berte jako varování, které přišlo včas. Rychle se po nich stáhněte do ústraní nebo aspoň do sebe. V tyto dny bude lepší, když budete o samotě meditovat nebo poslouchat uklidňující hudbu nebo si pusťte nějaký veselý film, který vás pozitivně naladí. Dokážete být strašný, když se rozčílíte. Proto se vyhněte alkoholu. Co takhle procházka přírodou?
Ryby
21.2. – 20.3.
21.2. – 20.3.
Tyto dny se před vámi objeví nové možnosti, kterých bude možná několik a vy si z nich budete muset vybrat jednu. Bude záležet na vaší intuici a bystrém úsudku, zda sáhnete po té nejlepší. Pokud ne, pak nelitujte, protože už nic nenapravíte. Nevyplatí se vám opouštět unáhleně vyšlapané cesty. Proto se ve věcech, kde si nebudete jistí, držte raději tradice.