Hostinská Róza zmizí ze Slunečné?

Herci, působící v úspěšném seriálu Slunečná, byli dlouho ujišťováni, že se natočí maximálně 80 dílů. Dnes, kdy je jasné, že se seriál nezastaví, zase hrozí, že z něj zmizí nejvýraznější postavy.

Už odpadla těhotná Veronika Arichteva (34) a teď možná zmizí také rázná hostinská Róza v podání Lucie Benešové (45), která
dokáže drsným slovem usadit i nejvýbojnějšího štamgasta.

Také vás může zajímat ...

Už dva roky má totiž otevřenou s dcerou Sárou (21) malou divadelní kavárnu v Kobylisích, která funguje jen večer, takže provoz stíhají, ale už prý hledá prostory blíže centru, aby si mohla otevřít velkou kavárnu.

Ta by rodině mohla přinést časem mnohem zajímavější příjmy než nekonečný seriál. Lucie už kdysi pracovala jako barmanka a k veselým kalíškům má blízko dodnes. Snad si podnikání pohlídá, aby neskončila jako Roman Slamene (65).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...