Hrachovcová a Čtvrtníček zůstali bez práce

V seriálu už pro ně není místo

Hrachovcová uvažuje o kariéře modelky.

Kdo si doteď myslel, že Přístav bude nekonečný seriál, byl na omylu. Příští rok se bude vysílat poslední řada. Možná s tím počítali i KATEŘINA KAIRA HRACHOVCOVÁ (42) a PETR ČTVRTNÍČEK (52). Co budou dělat teď? To ani jeden z nich neví.

„Společně s Petrem jsme zažívali velkou legraci, měla jsem skvělého parťáka a i vlastně kamaráda, je to skvělý herec!“ libovala si Kateřina Hrachovcová.

Kam se ale teď Hrachovcová vrtne? Její známí a přátelé tvrdí, že se oficiálně dá na modelingovou dráhu, zlí jazykové zas ale tvrdí, že na modelku je už moc stará. Žádný seriál ani film, kde by se Hrachovcová se svou „holčičí“ vizáží uplatnila, se nechystá. Možná se bude mnohem více věnovat pomoci svému manželovi, veterinářovi JANU HERČÍKOVI, kterému mu už roky v ordinaci asistuje.

Také vás může zajímat ...

Otázka je, jestli to naplní hereččinu někdy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...