Hrachovcová už není sama. Kdo je nový objev?

Je to jen pár dnů, co herečka Kateřina Kaira Hrachovcová (43) přišla po 14 letech o svého manžela, veterináře Jana Herčíka (60). Osudným se jí přitom stalo to samé, nač ho před lety sbalila ona sama. Blonďatá a údajně už jednou rozvedená kráska Veronika N.

Také vás může zajímat ...

přišla totiž za jejím ex do jeho veterinární ordinace se dvěma pejsky a už byla ruka v rukávu. Pro Kateřinu, která známého zvěrolékaře klofla taky na svého nemocného pejska, to tak bylo jako smutné „deja vu“.

Jeho producírování s novou přítelkyní tak bylo jen posledním hřebíčkem do rakve vztahu s Katkou. Ta ale stále věří v pravou lásku na celý život a ta se už možná rýsuje! Poprvé od rozchodu se totiž vedle ní objevil v divadle cizí poledný muž. O koho šlo, je zatím tajemstvím.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...