Hrála Tomicová nečestnou hru?

Tvrdá hra! Boj o první místo v taneční soutěži StarDance mezi Pavlou Tomicovou (56) s Markem Dědíkem (35) a druhou dvojicí Jiřím Dvořákem (51) a Lenkou Norou Návorkovou (27) doslova šlo o každý hlas. Oba páry si to uvědomovaly, a proto aby vyhrály, zvolil každý z dvojice jinou taktiku!

Tomicová se rozhodla prostřednictvím sociálních sítí prosit diváky o hlasy, kde v příspěvku uveřejnila i své soutěžní číslo! Šlo o podvod?

Také vás může zajímat ...

Tuto otázku si položilo mnoho diváků.

Nebo šlo pouze o chytrý marketing blonďaté krásky? Naproti tomu herec Jiří Dvořák zvolil klidnější taktiku. Hlasování nechtěl jakkoli ovlivňovat, prostě to nechá na lidech. Ale mluvil pravdu? V poslední době bylo vidět, že ho až moc aktivně a veřejně podporuje režisér filmu Anděl Páně Jiří Strach (45). Také je možné, že o tomto počinu herec ani nevěděl, protože se tak dělo za jeho zády.

Naštěstí se jedná o zdravou rivalitu, kdy je vše v rámci zábavy a pravidel soutěže!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama