Hrne se do Slunečné. Copak tím sleduje?

Začíná pomalu platit, že kdo nehraje ve Slunečné, jako by nebyl. Samozřejmě pokud jde o české herce. Ovšem po seriálu začínají pošilhávat i zpěváci…

Stále populárnější Slunečná přitahuje celebrity jako vosy povidlový koláč. Málokdo čekal, že se na seriál, který převrátil priority ve sledovanosti vzhůru nohama, třese i zpěvačka Lucie Vondráčková, přesto je tomu tak. Podle důvěryhodného zdroje se sešla se zástupci televize Prima, a tak je triumfální vstup do seriálu otázkou času.

Také vás může zajímat ...

Za vodou je nuda

Krásná plavovláska nemůže žít bez práce. Šeptá se, že je workoholička. Pouze kvůli penězům se do projektu, který v současné době hýbe Českem, jistě nehrne. Rozvodová bitva s Tomášem Plekancem (38) jí měla přinést kromě nemovitostí i desítky milionů korun.

Odteď by umělkyně mohla jen ležet, nebo se intenzivně věnovat výchově synů. Ale chce se realizovat. Pracovala i v Kanadě během manželství s hokejistou, když chlapci byli malí. Vznikly filmy The Perfect Kiss či Hotel Limbo, obojí režírovala Martina Adamcová (54). Přestože neudělaly Lucii dobrou reklamu, jisté zviditelnění přinesly.

Chytne se?

The Perfect Kiss považují zapálení tuzemští filmoví nadšenci za devátý nejhorší film všech dob. Snad si blondýnka ve Slunečné vylepší reputaci. Držme palce, aby dostala roli milé dívky, kterou si divačky oblíbí. Bude-li hrát potvoru, rozzuří fanynky a bude jí horko.

Na druhou stranu, když bude hrát hodnou, bude to nuda a takové osoby se špatně hrají. Nad tím ovšem Lucie asi ani nepřemýšlí. Text se nadrtí a hlavně, že bude co nejvíc v televizi. Zpěvem se už trochu přestává chytat. Mladí ji neberou a ti starší roztomilému nestárnoucím diblíkovi nikdy moc na chuť nepřišli.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...