Hrnou se k ní miliony

Většině běžných smrtelníků se nepoštěstí vydělat obrovský balík peněz prakticky za nic. Manželka prince Harryho (35) Meghan Markle (38) takové štěstí ale měla.

Stačilo jen pár podpisů a peníze se k ní začaly hrnout opravdu rychle. Vévodkyně se totiž domluvila na velmi výhodné smlouvě se světoznámou řečnickou firmou. Té budou v blízké budoucnosti zařizovat proslovy různého charakteru, přičemž některé z nich mohou prý přijít i na tři desítky milionů korun.

Také vás může zajímat ...
Harry údajně není v Americe spokojený

Jelikož jsou si ale Meghan s Harrym zvyklí žít na vysoké noze, je otázkou, jestli je podobné sumy uspokojí. I když se ale Meghan začíná dařit, nic to nemění na tom, že je údajně Harry ve Spojených státech stále nešťastný.

„Harry se cítí ztracený, protože teď v Americe prožívá to, co Meghan zažívala tady,“ prozradil neznámý zahraniční zdroj s tím, že doposud nesehnal práci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...