Hroutí se jí manželství?

Šarmantní herečka Dana Morávková (47) vyzradila tajemství, že se její syn Petr Malásek (21) odstěhoval do Anglie, kde studuje literaturu. Na Daně je znát, že ji odjezd Péti velmi trápí a při kterékoli zmínce o něm má téměř na krajíčku.

Kvůli tomu se také začíná spekulovat o tom, že manželství se skladatelem Petrem Maláskem (54) není tak dokonalé, jak o něm vždy básnila. Zdá se, že společné soužití s jejich synem zajišťovalo, že pár spolu vycházel harmonicky.

Také vás může zajímat ...

Otázkou je, jestli si Morávková dokáže zvyknout na nové rodinné uspořádání. Jak je vidět, tak s Petrem sice byla už sama na dovolené, ale neobešlo se to bez postesknutí nad synem. Navíc prozradila, že se teď snaží velmi zaměstnávat.

Patrně kvůli tomu, aby nemusela být sama doma se svým mužem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...