Hroutí se mu manželství?

Kolega Čenský jí moderuje módní přehlídky.

Představitel doktora Davida Suchého z Ordinace v růžové zahradě 2, Jan Čenský (57), si už před dvěma lety měl postěžoval na svůj život. Ačkoli o svém soukromí většinou moc nemluví, byl tehdy více než otevřený.

Zdá se, že mu manželství s Danou (54) příliš nesvědčí. Vztah si prý dokonce prošel několika krizemi. Ta nejzásadnější přišla patrně před deseti lety, kdy fotografové nachytali herce s květinářkou Janou Kroupovou (45) při vášnivém polibku.

Také vás může zajímat ...

„Bolí to,“ plakala tehdy jeho manželka, která uvažovala dokonce o rozvodu. Nakonec se ale nechala přesvědčit a nevěrníkem zůstala. Čenský má ale v poslední době blízko ke své kolegyni Daně Morávkové (47).

Že by snad ona byla důvodem celé manželské krize? Čenského manželka o sebe prý přestala pečovat jako dřív a stává se z ní šedá myš. Že by už na své manželství úplně rezignovala?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama