Hrozí jejímu manželství krach?

Je to už pět let, co se herečka DANIELA ŠINKOROVÁ (47) tajně provdala za LADISLAVA POLÁKA (54). Zdálo se, že je jejich manželství zcela bez problémů. To ale asi nebude tak úplně pravda. Vyměnila manžela za práci?

Divadelní a seriálová herečka Daniela Šinkorová (47) má za sebou bohatou kariéru. K těm nejznámějším počinům patří především Ordinace v růžové zahradě 2, kde ztvárnila doktorku Gitu. Objevila se i v Gymplu s (r)učením omezeným v roli Majky.

Také vás může zajímat ...

Více úspěchů ale vždy slavila v divadle, kde nejen hraje, ale také zpívá v muzikálech. Ačkoli se jí v pracovním životem dařilo, před pár lety přišel zlom. Když se známá herečka vdala za Ladislava Poláka (54), měla si naordinovat povinnou pauzu od seriálového herectví, které ji vyčerpávalo a bralo jí hodně času.

Za tu dobu si ale zřejmě dostatečně odpočinula a nyní naskočila opět do stejného koloběhu jako tehdy. A to do seriálu Sestřičky Modrý kód a rovnou na plný úvazek. Není za tím ale něco jiného než jen stesk po kamerách?

Má sama se sebou problém?

Herečka se nikdy netajila tím, že vysoké sebevědomí není zrovna její nejlepší přítel. To bylo také důvodem, proč se její herecká kariéra rozjela až tak pozdě. Sama přiznala, že takovou povahu má odmala. ,,Nikdy jsem si v ničem nevěřila.

Bojím se změn i rozhodnutí, které někdy nutně musím udělat,“ přiznala. Původně měla být zdravotní sestrou, to se ale zvrtlo, když si uvědomila, že herectví je to pravé ořechové. A to jí v sebedůvěře hodně pomohlo, zvlášť když hrála někoho, kdo se od její povahy na míle lišil.

Ovšem v době, kdy nebyla tak moc vidět na obrazovkách, se měly její pochybnosti v sebe samu opět prohloubit. Proč ji ale v těchto chvílích nepodržel její manžel?

Utajený vztah

Tak dlouho to tajila, až se jednou prořekla. Ještě předtím než se dala Daniela dohromady se svým současným mužem, randila s hercem Romanem Vojtkem (48), jenž ji v roce 1995 opustil. A to ji dost ranilo. Myslela si, že jde o lásku jejího života, ale hodně se spletla.

Dlouho pak nemohla narazit na vhodný protějšek. Když ale poznala Ladislava, zase dostala chuť do života. Nebrala ho totiž jenom jako svého přítele a milence, ale také jako svého nejlepšího kamaráda. Svatbu, která se konala o mnoho let později, dokázali perfektně utajit.

Pár let to vypadalo, že je vše zalité sluncem a oba žijí idylický život plný pohody a zábavy. Opak je ale nejspíš pravda. Začalo to doma snad být tak neúnosné, že Daniela začala utíkat raději do práce?

V práci odpočívá

Nebo potřebuje jen načerpat do zásoby trochu sebevědomí, aby mohla zase normálně fungovat? I přes pauzu, kterou si herečka sama nařídila, přijala nedávno jednu z největších výzev. Zahrát si v seriálu Sestřičky Modrý kód.

Tam ztvárňuje ráznou vizážistku Ivanu. Herečka se dokonce měla nechat slyšet, že si nyní jezdí do práce odpočinout, a to už je hodně podeztřelé. Stahují se snad nad jejím manželstvím temná mračna?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...