Hrozí jí drsný vyhazov ze Slunečné?

Sláva a úspěch stoupla prý kdysi skromné Evě Burešové (27) pořádně do hlavy! Rázem totiž měla hlavní hrdinka seriálu Slunečná zapomenout na dobré vychování a zradila televizi, díky níž se stala hvězdou. Vedení teď prý zvažuje kroky, jak Evu potrestá.

Role v seriálu Slunečnána TV Prima není zdaleka prvním úspěšným hereckým počinem Evy Burešové. Ovšem v žádném z podobných projektů neměla štíhlá brunetka hlavní roli a nesklízela tak obrovský úspěch. Kdo by čekal, že bude Burešová vděčná, zřejmě by se pořádně spletl. Mladou herečku údajně zlákaly velké peníze a veškerá slušnost tak šla stranou.

Také vás může zajímat ...

Představitelka Týnuš se tak od září divákům představila coby porotkyně show konkurenční televize Nova, Tvoje tvář má známý hlas.

Přijala nabídku konkurence

Není žádným tajemstvím, že se podobné chování hercům neodpouští. Vedení obvykle dříve, či později vystrčí drápky a svou hvězdu vrátí zpátky na zem. Snad kdyby Eva své rozhodnutí s někým konzultovala, mohli by tvůrci přimhouřit oko. Podle našich informací si je ale Burešová natolik jistá v kramflecích, že se nikoho na nic neptala a nabídku Novy zkrátka přijala.

Je si vědoma toho, že ji tento krok může v krajním případě stát hlavní roli v seriálu?

Zákulisím seriálu se údajně nese informace o tom, že producentka Lenka Hornová (54) už nějaký čas hořce lituje, že pomohla Burešovou obsadit.

Získala roli díky protekci?

Jen málokdo totiž ví, že v úplných začátcích seriálu se za herečku zaručil David Gránský (28), který má s producentkou podle všeho velmi nadstandardní vztahy a Hornová na jeho názor hodně dá. David Evu doporučil mimo jiné také proto, že je nejlepší kamarádkou jeho manželky a svědčila jí na svatbě. Dnes možná i on lituje, že Evě pomohl k roli snů.

Kdo ale mohl tušit, že herečce sláva a peníze zatemní rozum? Burešová se prý při natáčení začala chovat tak, že se za ni někteří starší a zkušenější kolegové stydí. To, co si mnohdy dovolí, je podle nich do nebe volající. Možná by Burešové neuškodila trocha pokory, vždyť televizi Prima vděčí opravdu za hodně.

Jen díky ní mohla třeba za velmi příjemný honorář nafotit odvážné snímky do spřáteleného pánského časopisu.

Neví, jak se má chovat

Byla to prý také Prima, která Burešové pomáhala s propagací její dráhy sólové zpěvačky. Tohle všechno už ale asi mladá umělkyně zapomněla, protože jak jinak si vysvětlit, že přijala bez porady s Primou nabídku konkurence? Pýcha předchází pád, Evo!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...