Hrozí jí osud Ivety Bartošové!

Pokud včas uteče, vyhraje… Možná by nebylo od věci napsat tato slova na adresu dcery legendárního zpěváka raději s otazníkem, ale ve světle nedávných událostí to vypadá, že doma v Česku je ta žena pod takovým tlakem, že pokud se schová do Finska a jestliže se tam stát opravdu postará alespoň o sociální byt, může se Dominika Gottová srovnat.

Jistě, pokud na ni čeká pološílený rocker Timo Tolkki, nabízí se přísloví o blátu a louži, jenomže její manžel je ochoten za ní přiletět i do Prahy, takže z jeho vlivu se Dominika Gottová jen tak nevymaní tak jako tak.

Také vás může zajímat ...

Temný posel

Trochu mráz po zádech mohl nedávno přeběhnout lidem, kterým neunikla zpráva, že na letišti Václava Havla čekal na Dominiku při jejím návratu z Finska jakýsi Petr Veselý, jehož jméno figuruje mezi postavami událostí, jež předcházely sebevraždě zpěvačky Ivety Bartošové (†48).

Ta po dlouhotrvajícím tlaku ze strany různých mužů i samozvaných „přátel“ a po vytrvalé mediální masáži skočila v pražské Uhříněvsi v roce 2014 pod vlak. Petr Veselý prý Ivetu kontaktoval a radil jí, co má dělat.

Počíná si teď podobně.

Sama vím, co mám dělat!

„Radil mi, abych nezůstávala ve Finsku, ať se vrátím a už tam nejezdím,“ podivila se Veselého textovým zprávám dcera zpěváka. „Že mi finančně pomůže a postará se o mě. To mi začalo vadit. Přišlo mi, jako by si mě chtěl přivlastnit,“ prohlédla Dominika dotěru. Dodala, že sama musí vědět, co udělá, a ví to moc dobře.

Jisté je, že v lahůdkách, odkud ji jako prodavačku, po odletu bez ukončené nemocenské, beztak vyhodili, klidná nikdy nebude, když ji navíc budou chodit okukovat zástupy zvědavců. Ve Finsku by se snad nějakého klidu dobrat mohla. Sociální byt mají s mužem dostat v lednu. Pak zbývá přimět Tima Tolkkiho, aby se šel léčit ze svých problémů do sanatoria.

A hlavně samu sebe držet dál od lahve.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama