Hrozí mu rozchod s partnerem

Nadaný herec JAN CINA (32) žije už nějaký ten pátek s PETREM VANČUROU (36). Nyní ale řeší jeden zásadní problém, jenž může jejich harmonickému vztahu dost ublížit.

Už téměř čtyři roky je nepřehlédnutelnou hvězdou show Tvoje tvář má známý hlas. Oblíbený herec Jan Cina (32) druhou řadu vyhrál, od té doby pomáhá ostatním soutěžícím s jejich čísly. Díky tomuto projektu dostává i další pracovní nabídky, které se neodmítají.

Také vás může zajímat ...

Na jednu stranu je to skvělé, že má práce nad hlavu, na druhou je to nejspíš velkým kamenem úrazu pro jeho vztah. Partner Petr Vančura (36) to totiž podle všeho přestává respektovat. Co mu tolik vadí?

Bojí se, že o něj přijde

Díky soutěži získal Cina spoustu nových fanoušků, kteří ho vyloženě zbožňují. Vzhledem k faktu, že je také homosexuál, velký ohlas má také od mužů, od kterých dostává často hodně nemravné návrhy. To měl ale zjistit jeho partner a hned byl prý oheň na střeše.

Od té doby také mají mít doma pořádné dusno. Podle jejich okolí se pár často hádá a Honza dokonce čas od času ani nemá přespávat v jejich bytě. Má ale Petr opravdu důvod žárlit?

Každá slavná a veřejně známá osobnost musí počítat s tím, že bude mít určitou škálu fanoušků. Což musí ostatně Vančura, který je sám také hercem, moc dobře vědět.

Chlapci by ale nastalou situaci měli co nejdříve vyřešit, neboť se spekuluje o tom, že plánují jít od sebe. To by ale byla škoda po tolika letech spokojeného vztahu.

Zachrání je nezaměstnanost?

Proslýchá se, že jediné, co je dokáže udržet u sebe, je, že oba téměř přišli o práci. Kvůli pandemii je tak jasné, že spolu budou Jan a Petr nyní většinu času trávit doma. Nebo se snad Cina rozhodne, že chce nucené volno absolvovat někde jinde, jen aby se vyhnul hádkám s přítelem?

Podle blízkých by to nebylo poprvé ani naposledy. Když se ti dva pohádají, kouč z Tváře se má totiž ihned sbalit a odjet raději ke svým kamarádům. To ale Vančura velmi nerad vidí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama