Hrozí mu rozpad rodiny?

Když se herec Jan Šťastný (54), který se momentálně objevuje v seriálovém hitu Slunečná, před osmi lety stal potřetí otcem, bylo jasné, že jeho pozornost bude soustředěná hlavně na benjamínka rodiny.

Jenže kromě toho, že má malého syna, je už také dědečkem a i vnoučata by si zasloužila jeho čas. Ten mu ale na vnučky moc nezbývá. „Přiznám se, že jsem víc táta. Na vnučky není zdaleka tolik času.

Také vás může zajímat ...
Bojí se snad, že kdyby se víc věnoval vnučkám, vyčetla by mu to jeho žena?

Také se o ně starají mí synové. Řeším teď stejné problémy, které jsem s nimi řešil před třiceti lety. Vůbec nestíhám vnímat, kolik mi je. Chodím na třídní schůzky a vůbec mi nepřijde, že tam nepatřím,“ říká s úsměvem.

Jeho dva dospělí synové by to ale mohli vidět trochu jinak. Vždyť přece každého trochu zamrzí, když si jeho rodiče nevšímají vnoučat. To by si měl Šťastný uvědomit dřív, než se zbytku své rodiny odcizí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...