Hrozí nečekaný konec kariéry!

O Tereze Kostkové je známé, že je velký dříč a profesionál. Kariéra je pro ni modla, nechce se proto teď věřit, že by byla schopná všechno ze dne na den zahodit…

Jestli je pro moderátorku StarDance něco důležitějšího než pracovní úspěch, je to rodina. A rodiče herečky, Petr Kostka (82) a Carmen Mayerová (75), mají svůj věk a zdraví už jim neslouží jako dřív. Dceru budou potřebovat čím dál víc a ona si je toho dobře vědoma. Prohlásila, že by se kvůli péči o ně vzdala i kariéry. Přitom je v posledních letech takřka na roztrhání.

Také vás může zajímat ...

Tereza Kostková už několik let patří mezi naše nejobsazovanější herečky, úspěšně moderuje v televizi i v rozhlase. Na přemýšlení o konci kariéry je to doba vskutku nevhodná. Přesto o tomto kroku vážně uvažuje. Udělala by ho, kdyby to rodičům pomohlo v případné svízelné situaci.

A co na to oni?

Tají problémy?

Nechají Terezu, aby kvůli nim všechno zahodila? Mayerová i Kostka jsou podle jejich slov zatím vitální a plniěd energie. Je jasné, že se rodičům jen těžko přiznává, že už nejsou tak zcela fit a že pomoc někoho druhého jim asi brzy přijde vhod.

Kostková si však naštěstí velmi dobře uvědomuje, že v jejich věku může dramatická změna nastat takřka ze dne na den a život celé rodiny se pak obrátí vzhůru nohama. Není navíc vyloučené, že slavní herci tají nějaké vážné zdravotní problémy. Proč by jinak jejich dcera zničehonic začala veřejně mluvit o tom, že je připravená jim okamžitě přispěchat na pomoc?

„Ani vteřinu bych neváhala a šla bych se starat o rodiče,“ nechala se Kostková slyšet s tím, že rodina pro ni byla vždycky na prvním místě.

Cítí vděk

Herečka je přesvědčená, že svým rodičům hodně dluží. Vždycky prý stáli při ní, podrželi ji, když jí bylo nejhůř a ona teď cítí, že jim to musí v případě potřeby oplatit. Ačkoli je její gesto nepochybně obdivuhodné, její matka o tom nechce ani slyšet.

„My se o sebe dokážeme postarat sami,“ dušuje se slavná maminka herečky s tím, že si v žádném případě nepřeje, aby se kvůli nim dcera vzdala milované práce a kariéry, kterou si tvrdě vydřela.

Vzhledem k tomu, že jsou obě herečky tvrdohlavé a v žilách jim koluje španělský temperament, můžeme se dočkat situace, kdy bude dcera chtít o své rodiče pečovat téměř proti jejich vůli.

Dokážou se dohodnout

Ovšem vzhledem k tomu, že si vždy všichni dokázali vyjít vstříc, je tu naděje na rozumný kompromis. A my o oblíbenou herečku jen tak nepřijdeme…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...