Hrozí rozchod s tajným milencem?

Ona je štěstím bez sebe a toužila to hned vykřičet do celého světa. Zpěvačka Bára Basiková (56) je totiž konečně znovu zadaná, a to poprvé od rozvodu s Petrem Polákem (40). Ten tehdy nesla těžce, a myslela si, že už se snad nikdy znovu nezamiluje.

Dlouhou dobu na lásku také zanevřela. I když jí muži nadbíhali a chtěli ji někam pozvat, ona je se vší slušností odmítla. Byla už zvyklá na svůj klidný život, a přeci jen, bez partnera nemusíte řešit záležitosti jako je žárlivost, hádky, a spoustu dalších věcí.

Také vás může zajímat ...

Dalo by se říct, že Basiková zřejmě tak trochu zpohodlněla, tedy jen co se milostného života týkalo. Její současný přítel v ní však probudil něco, co už dlouho necítila. A to lásku. V tu chvíli začala znovu toužit po vztahu, po tom mít vedle sebe oporu.

Chtěla partnerovi vyhovět

Najednou jako kdyby našla něco, co jí dlouhá léta chybělo, ale ona si to nedokázala přiznat. S novým partnerem jí tedy do života přišla i nová energie, a lidé si toho pochopitelně všímali.

Když přišla do práce, kolegyně i kolegové si hned všimli změny. Bára byla rozzářená, a jako kdyby chtěla všem prozradit velké tajemství. Její přítel jí nejspíš požádal, aby o jejich vztahu nikomu neříkala.

Údajně totiž není ze světa šoubyznysu a asi nestojí o žádný mediální poprask. Bára se tak zprvu snažila přání své lásky dodržet, jenže to moc dlouho nevydržela. O své štěstí se chtěla podělit, tak se svěřila známým i kamarádům. Potom už neváhala to pronést i veřejně. Její přítel z toho asi nebyl příliš nadšený.

Bral to jako zradu?

Možná to od Basikové bral jako podraz, protože nerespektovala jeho přání. Následovaly snad jejich první partnerské hádky? Je to možné, protože se proslýchá, že Bára byla následujících pár dní trochu skleslá.

Za chvíli už ale zase zářila jako sluníčko, takže se pravděpodobně všechno brzy urovnalo. Otázkou však zůstává, proč si její tajná láska tak stojí za tím, aby zůstal v utajení? Bára už za sebou jedno nepovedené manželství má, a dlouhou dobu nežila partnerským životem.

Její přítel si asi chce ověřit, jestli jim to bude vůbec klapat. Přeci jen randit se slavnou zpěvačkou je něco jiného, než randit se sousedkou od vedle. Zřejmě nejdřív potřebuje cítit jistotu, že jejich vztah má budoucnost než se vedle Báry bude objevovat pravidelně.

Miluje ho víc, než on ji?

Podle jeho chování se zdá, že jeho láska k Báře je stále trochu limitovaná. Basiková to totiž nevydržela a své štěstí musela ihned se všemi sdílet, a toužila se se svou novou láskou pochlubit. Její tajný milenec však stejné nutkání nemá, ba naopak. Nejraději by prý byl, kdyby jeho identita byla neznámá co nejdéle.

O čem by to mohlo vypovídat? Možná to jen Báře neumí říct, ale jeho láska k ní není tak silná, jakou jí cítí ona. Partneři se znají teprve krátkou dobu, a on se asi zkrátka nedokáže tak bláznivě zamilovat do cizího člověka. Bára to sice dokázala, ale podle něj je to tím, že dlouho zamilovaná nebyla.

Čeká ji náraz do reality?

Basiková má teď asi na očích ještě stále růžové brýle. Na svém partnerovi si prý všechno idealizuje. Nevidí na něm jedinou chybičku.

Všichni z jejího okolí Báře lásku přejí, dlouho jí totiž neviděli tak šťastnou. Nicméně všechno má své hranice, což si myslí i někteří její kolegové či známí. Mají snad strach, aby se Basiková do své lásky nezbláznila až příliš? Možná mají také obavy z toho, aby její přítel nezačal její lásky zneužívat a nezačal s ní manipulovat.

Přeci jen nikdo neví, o koho jde, a i když se před Bárou tváří nadšeně, uvnitř mají možná všichni trochu obavy. Brzy by totiž Bára mohla narazit na tvrdou realitu.

Zase si našla mladšího

I když se její miláček nechce veřejně ukazovat, ona nejspíš doufá, že ho k tomu brzy přemluví.
Očividně s ním plánuje budoucnost a chce, aby ho lidé vedle ní vídali. Proslýchá se, že je její partner mladší a na to je Basiková opatrná. Už Polák byl mladší než ona a zpěvačka se nechala slyšet, že se vedle něj necítila dobře.

Tím odsoudila manželství k zániku. Hrozí zase rozchod kvůli věkovému rozdílu? Je to možné. Basiková je sice v současnosti štěstím bez sebe, ale když se ani po několika měsících nebude chtít její přítel ukázat, jak bude reagovat? Přece jenom musí počítat s tím, že chodí se slavnou zpěvačkou a občas se pozornosti nevyhne.

Pokud má ale vztah vydržet, mělo by jim to zřejmě fungovat i po této stránce. Brzy se ukáže, jak to mezi nimi vlastně doopravdy je.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...