Hrozí rozvod! Může za problémy žárlivost a něvera?

Co skrývají slavní manželé? VERONIKA ARICHTEVA (34) už se nemůže dočkat svého budoucího potomka. Jenže stačilo málo a všechno by bylo úplně jinak. Se svým manželem BISEREM (43) totiž museli řešit už několik životních eskapád. Co se mezi nimi stalo?

Jejich seznámení proběhlo stejně tak rychle jako svatba. Ani se nestačili pořádně poznat a už byli Veronika Arichteva (34) a Biser Arichtev (43) svoji. Na skutečnou rodinu si ale museli pár let počkat.

Také vás může zajímat ...

Všichni si až doteď mysleli, že miminko zkrátka nechtěli, protože si chtěli užívat a budovat kariéru. Nyní se ovšem ukazuje, že to nejspíš bylo úplně jinak. Stojí za tím snad nevěra? Manželé si nejspíš vzájemně nemají co vyčítat.

ANI JEDEN Z NICH NEBRAL VZTAH VÁŽNĚ

V létě roku 2010 stránky novin zaplnila herečka a její nový objev, zpěvák Tomáš Klus (34). Oba ovšem svorně tvrdili, že mezi nimi vůbec nic není a jsou jen dobří přátelé. Oba nejspíš moc dobře věděli, proč vztah veřejně nepřiznávat.

Klus je totiž známý tím, že ještě před pár lety střídal ženy jako ponožky a žádné nevydržel být věrný příliš dlouho. Nejspíš s tím nepočítala ani Veronika. Také spolu nakonec randili jenom několik měsíců, pak se Klus odebral o dům dál.

Zda herečce zůstali oči pro pláč nebo naopak byla ráda, že se zpěváka zbavila, známo není, protože i když byl jejich vztah veřejným tajemstvím, i nyní raději dělají, že se snad nikdy v životě neviděli. Nejspíš si ze svého vztahu odnesli ošklivé trauma.

Možná si ale dnes herečka rve vlasy. Před deseti lety Klus ještě nebyl tak slavný, jako je dnes. Je úspěšný, bohatý, fanynky ho zbožňují a se svou manželkou si postavili dům. Ovšem ani Veronika si nemůže stěžovat, ačkoliv cestu k Biserovi tou dobou měla ještě dlouhou.

PROČ JI SPROSTĚ ODKOPL?

Po Klusovi se totiž vrhla do náručí herce a moderátora Michala Kavalčíka (45) alias Rudy z Ostravy. Dali se dohromady na Vánoce v roce 2010. Pro Veroniku to byla první velká láska. Trávila s ním každý volný den, neustále o něm mluvila a jakmile spolu pár dní nebyli, už se jí stýskalo.

Leč déle než dva roky jejich vztah netrval. Nejspíš se ale rozcházeli za velmi dramatických okolností. Ačkoliv Kavalčík tvrdil, že se rozešeli jako přátelé a rozhodně se budou vídat i nadále, Veronika tvrdila přesný opak.

PŘÁTELÉ NIKDY NEBYLI

Neuvěřitelně ji mrzelo, že jí dal košem, protože doufala, že spolu stráví celý zbytek života. Ovšem moderátor to nejspíš viděl jinak. Někteří si dokonce myslí, že si s Novou, jak se tehdy herečka ještě jmenovala, jenom pohrával, ale ve skutečnosti o ni příliš zájem neměl.

Spíš se chtěl jen pobavit a zaplnit prázdné místo po svém boku. Není tedy ani trochu divu, že se s ním Veronika nechtěla pak ani vidět. A ani po osmi letech to není jiné. Za tu dobu se měli potkat jenom párkrát na večírcích a to je všechno.

ZASNOUBILI SE PO PÁR TÝDNECH RANDĚNÍ

Avšak po roce společného života s Rudou z Ostravy našla muže, kterého hledala. Byl jím právě temperamentní Bulhar Biser, jenž si ji vyhlédl při natáčení seriálu Vyprávěj. Ihned spolu odjeli na dovolenou do Thajska a tam se zasnoubili.

Do půl roku od seznámení proběhla svatba. Nikdo nečekal, že by jim to mohlo vyjít. Vždyť všechno tak uspěchali! Ale opak se stal pravdou. Všechno bylo zalité sluncem a všichni jim záviděli, jak jsou šťastní. To se ale mělo v poslední době dost změnit.

Až nyní, po sedmi letech jejich vztahu začínají údajně vycházet najevo informace, které jejich společnému manželství příliš nelichotí. V hereckých kuloárech se totiž říká, že si byli vzájemně minimálně jednou nevěrní.

Prvním hříšníkem měl být Biser a to jen rok a půl po svatbě. Nemělo sice jít o klasickou nevěru, s jednou neznámou ženou měl flirtovat víc, než je společensky přípustné. Dokonce s ní měl navštívit i jeden pražský bar.

Veronika je ovšem velmi citlivá žena a také neskutečně žárlivá. Měla totiž strach, že přijde o další lásku a to už by nezvládla. Dlouhé týdny se potom pár podle všeho jenom hádal a vypadalo to, že po dvou letech jejich manželství jim zazvoní umíráček.

Nakonec se jim ale celou událost, jak to tak vypadá, podařilo utajit a hlavně se s ní jakž takž smířit. Zdánlivě to tak vypadalo, ale Veronika údajně zůstávala zklamaná i nadále. Cítila se jako zhrzená manželka, která
v manželství hraje jen druhé housle.

A tak se měla rozhodnout, že se manželovi pomstí, aby si trochu ulevila. I ona si prý tak s pár muži zaflirtovala a nakonec z toho byl zase malér. Ne však takový, jaký si představovala. Biser zůstal úplně klidný, proto ji vytáčelo, že nežárlí, i když by měl.

DÍTĚ NECHTĚLA, PAK SE ALE NĚCO ZMĚNILO

Někteří její kolegové tvrdí, že byla smutná kvůli tomu, protože si myslela, že o ni manžel nestojí, že ji nemiluje. Pak se ale jako mávnutím kouzelného proutku změnila. Ke štěstí jim ale stále něco chybělo, ačkoliv si to ani jeden z nich nepřipouštěl.

Biser už otcem sice nějaký ten pátek je, s bývalou partnerkou má syna. Avšak Veronika byla ale do té doby bezdětná a několikrát se vyslovila, že dítě vlastně možná ani nechce. V posledních dvou letech se ale s otázkou týkající se jejího potenciálního těhotenství setkávala tak často, až jí to bylo nepříjemné.

A tak přestala na tyto dotazy odpovídat. Nakonec to přišlo v dubnu letošního roku. Na svých sociálních sítích herečka oznámila, že je konečně těhotná. A tím vypuklo další šílenství.

RODIČE NA ZABITÍ?

Nejen to fanouškovské, ale především to domácí, takové, jaké zažívá každá prvorodička. Na žárlení už neměla ani pomyšlení, najednou se začala strachovat o to, aby zvládla porod a byla dobrou mámou. Manžel se zase nemůže dítka dočka a těší se na něho jako malý kluk na nové hračky.

Bezhlavě má miminku nakupovat oblečení i další dětskou výbavičku. Nikdo proto nepochybuje o tom, že Biser s Veronikou budou skvělí rodiče. A pokud se jim skutečně podařilo překonat údajnou nevěru, být rodiči už pro ně bude naprostá hračka. Tuto roli zvládnou levou zadní.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...