Hrozí u Krampolů opravdu rozvod?

Ukazuje se, že manželka Jiřího Krampola (81), Hana (57) je naprosto nepoučitelná. Svůj pobyt v léčebně předčasně ukončuje. Ještě před pár dny si Jiří liboval, jak to konečně vyšlo. Manželku odvezl po dlouhém přesvědčování do léčebny a mohl se konečně vrátit k herecké práci.

Dokonce se říkalo, že Hance vyhrožoval rozvodem, jestli na léčbu nepřistoupí. Což herec rozhodně popřel. Ale poslední vývoj situace se Jiřímu líbit nebude. „Neexistuje, že by léčbu předčasně ukončila. To by u mě měla smůlu!“ říkal Jiří ještě nedávno.

Také vás může zajímat ...

Podle něj Hanku v léčebně dali do pořádku fyzicky, ale teď půjde rovnou do Bohnic, kde ji dají do kupy po psychické stránce. Měla by tady strávit další tři měsíce a Jiří prohlašuje, že ji raději navštěvovat nebude, aby měla klid.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...