Hrozné finanční starosti

S energickou zrzkou se život nikdy příliš nemazlil, přesto její široké okolí tvrdí, že se Marcela Holanová jen tak snadno nevzdává. Tu pověst potvrzuje i sama zpěvačka, kterou rozčílilo, že se v poslední době všude rozebírají její zdravotní problémy. Vehementně je popírá, přitom když někam přijde, syčí bolestí. Byla totiž už několikrát v nemocnici a nakonec jí museli vyměnit kyčelní kloub.

K trápení se zdravím se bohužel přidávají i starosti s penězi.

Také vás může zajímat ...

Je veřejným tajemstvím, že Marcela si před necelými pěti lety vzala hypotéku na dům po mamince ve výši tři miliony korun.

Údajně až do svých jedenaosmdesáti let bude muset splácet necelých osmnáct tisíc korun měsíčně. „Vůbec nechci přemýšlet o tom, co by se dělo, kdybych tu hypotéku už nebyla schopna splácet. Já vím, že to je trochu nezodpovědné, ale když člověk neriskuje, nikdy nic nedokáže a nic nemá. Ono to vždycky nějak dopadne. Moje máma mi vždycky říkala: Macku, nech to koňovi, ten má větší hlavu.

Proto se držím této rady,“ prohlašuje exmanželka baviče Karla Šípa (74) a statečně dodává, že bude muset do smrti pracovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...