Hruška sbírá nápady na pisoáru

Někdejší kůžičkář Láďa Hruška (40) se vypracoval a na Nově, odkud byl před třemi lety vykopnut, by ho nejspíš už ani nepoznali.

Na svých kuchařkách a vychytávkách vydělal miliony, ale je to lopota, za kterou platí neuvěřitelnou pílí, ztrátou soukromí a duševní nerovnováhou. Rád navštěvuje restaurace, ale není to žádná legrace. Někdy mu opilí lidé nadávají, ale jiní ho naopak zásobují zlepšováky, aniž si o ně řekl, často i na nevhodných místech.

Také vás může zajímat ...

„Nejlepší nápady, co dostanu, jsou od chlapů z hospody a od ženských z vináren,“ tvrdí Láďa. „Lidi mi totiž nedají pokoj ani u pisoáru a chtějí mi okamžitě všechno sdělit.“ Dnes je hrdý na to, že v rodném Městci Králové koupil rodině zámeček a způsobil zdražení kuřecích kůžiček, které se staly hitem.

Místo 5 Kč stojí dnes deset deka 20 Kč!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...