Hruška se pořádně obul do Pohlreicha!

Souboj kuchařů se vyostřuje! Láďa Hruška (38) se totiž nedávno pořádně obul do a (59). Kutil a amatérský kuchař nedávno na své sociální síti vyvěsil nelichotivý status, ve kterém si dělá z vyhlášeného českého šéfkuchaře srandu.

„Tož Zdeno Polrajch zo mňa nikdy nebude! Ani nechcuuu. Ale učím sa a jedu na víně a učili mě to v Sapě a mám je z a to rád. Vietnam jedeee jako Prima jedeee. A du to sežraaat. Dobrou. P.S.: Zdendo, těch 100 druhů pepřa, cos dneska představoval dokonce lajf, si strč v Imperiálu do kredenca,“ a dodal, že si vystačí s pepřem z běžného supermarketu.

Zdeněk Pohlreich

Zatímco Hruška se prezentuje jako kuchař „lidu“, Pohlreich je znám svým kuchařským uměním zejména u českých celebrit. Jak mu šéfkuchař malou urážku vrátí? Nechá ji bez odezvy nebo si rýpne i na adresu oblíbeného Ládi Hrušky?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...