Hrušková si šla sobecky za svým!

Utekla v ten pravý čas

Nechtěla dělat z manžela hlupáka a podvádět ho.

Až po letech prozradila první Popelka EVA HRUŠKOVÁ (64), že v době, kdy se zakoukala do svého nynějšího manžela JANA PŘEUČILA (79), nebyla sama. „Když jsme se s Honzíkem poznali a já zjistila, že chci být s ním, tak jsem šla za svým stávajícím manželem a řekla jsem mu, ať se na mě nezlobí, ale že musím jít pryč. Prostě jsem to na něj takhle vybalila.

Bylo to kruté, ale mezi námi už to dlouho nefungovalo a vzájemně jsme ani jeden s tím druhým nebyli šťastní,“ přiznává po letech Eva.1

Je pro férovost

„Vždy jsem měla takový postoj, že život je moc krátký na to, aby ho člověk trávil s někým, s kým nechce. A vždycky je lepší to tomu druhému férově oznámit,“ vysvětluje. Vzhledem k tomu, že její bývalý manžel byl rád, že z něj nedělala hlupáka, neodehrávaly se tehdy ani žádné rodinné scény. „Nebyl podváděný.

Také vás může zajímat ...

Skousl to a dnes jsme přátelé,“ tvrdí Hrušková s tím, že dveřmi rozhodně nebouchla, ale otevřela je.

Rovněž si velmi libuje, že ani jejich děti nijak netrpěly.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...