Hůlka měl vypráskané narozeniny

Tolik se těšil na velkou oslavu, že si pronajal sál slavné Lucerny. Přesto se po oslavě padesátin muzikálového zpěváka Daniela Hůlky (50) skloňuje slovo: průšvih. Dan je zvyklý, že produkci muzikálů dělají jiní, a když si koncertní zázemí zařizoval sám, jako organizátor vyhořel.

Také vás může zajímat ...

Kvůli potížím koncert začal o dvacet minut později, aby po pár písních Dan zjistil, že mikrofon má krátký kabel, a dlouho se dožadoval nápravy. Následující minuty pobíhal po jevišti zmatený mladík a přepojoval kabeláž.

Dalšími zmatky bylo množství hostů na pódiu, kterým Dan legračně pletl jména. Vrcholem bylo, když přehlédl, že se dostavil i prezident republiky. Večer trval přes čtyři hodiny, takže ho Miloš Zeman (73) prozíval.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...