Hůlka milenku nepředstavil. Bojí se maminky?

Ukázalo se, že muzikálový zpěvák a magnet na úrazy Daniel Hůlka (49) opět jednou věšel médiím bulíky na nos v souvislosti se svou krásnou snoubenkou Bárou Klementovou (26), studující průvodkyní.

Asi mu bylo trochu trapné, že krasavici už znají všichni, jenom ne jeho maminka Jarmila, a tak na otázku, zda Báru už představil své matce odpověděl, že ano, a prý se jí moc líbila. Jenomže paní Hůlková vzápětí prohlásila: „Ještě za mnou nebyl!

Samozřejmě se na to těším, protože mi o ní už tři čtvrtě roku vykládá.“ Na druhou stranu ale Dan může být patrně bez obav, protože maminka je nadšená už jenom z toho, že potenciální snacha nemá nic společného se šoubyznysem, a na ženu andělského zjevu těší už teď jako malý Bobeš na rohlík.

Také vás může zajímat ...

Dosavadní synovy hopsandy jí zjevně k srdci nepřirostly!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...