Hůlku prý manažeři okradli o miliony

Muzikálový zpěvák Daniel Hůlka (52) má špatné zkušenosti s mnoha manažery. Řada z nich ho okrádala ve velkém, jedna manažerka se do něho nepříčetně zamilovala, a když nezabral, začala mu působit nepříjemnosti.

Proto se Dan rozhodl uchovat otěže kariéry v rodině, ta nezklame. Manažerkou jmenoval svoji vnadnou manželku Barboru Klement Hůlkovou (29), tchán Pavel Klement (57) se stal jeho roadmanažerem a účetním.

Také vás může zajímat ...

„Jako průvodkyně jezdila po světě a má skvělé komunikační schopnosti. Pořadatelé jsou z ní nadšení, skvěle se s ní jedná a je na ni spoleh. A navíc nebude okrádat vlastní rodinu,“ opěvuje zpěvák svoji drahou polovičku.

Napodobil tak nebožtíka Mistra Karla Gotta (†80), který udělal manažerku ze své ženy Ivany (44) a angažoval i tchyni. A ještě má Dan nečekaně nový přivýdělek. Nedávno učil zájemce zpívat na třídenním workshopu, velice se mu to líbilo, a rád by v tom pokračoval.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...