Hurikán Janda zpívá pro abstinenty

Je zapřísáhlý abstinent a nekuřák. A to samé, jak se ukázalo, vyžaduje zpěvák Dalibor Janda (65) i od svých fanoušků. Minimálně na jeho vlastních koncertech, kde už právě kvůli alkoholu musel řešit nejeden problém.

Také vás může zajímat ...

Naposledy dokonce přímo na jeho oslavě polokulatých narozenin v pražské Lucerně. „Chtěl bych všem mým fanouškům vzkázat: Rád vás na koncertech uvidím, budu rád, když si se mnou zazpíváte. Ale nepijte přitom alkohol, dejte si ho potom,“ nechal se slyšet zpěvák takových nesmrtelných hitů jako Žít jako kaskadér, Hráli jsme kličkovanou nebo Oheň, voda, vítr.

Celou akci prý totiž dokáže zkazit jedna opilá partička a on se na takové situace opravdu koukat nechce. Pokřikují pak prý totiž na něho celý koncert a prosí o písničky, které se hrají až na závěr. Neměl se možná raději Dalibor dát na klidnější muziku? Například tu vážnou?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...