Hurikána zradilo srdce!

Vrátí se slavný zpěvák ke koncertování a do své milované zahrady? Co se s ním děje?

Takřka v utajení trpěl od podzimu vážnými srdečními obtížemi zpěvák a autor mnoha hitů Dalibor Janda (67), který musel být po Novém roce převezen do nemocnice na pražských Královských Vinohradech.

Tady údajně absolvoval dvě operace srdce a dlouho ležel na jednotce intenzivní péče zdejší kardiologie. Teprve nedávno mohl být převezen na normální pokoj, jeho stav se stabilizoval. Zprávy jsou ovšem kusé.

Také vás může zajímat ...
Dcera Jiřina (32) má po něm muzikantské geny. O tátu měla velký strach.

„Jsem šťastná, že mohu být konečně trochu optimističtější a že jsem s tátou mluvila. Cítí se líp a všechny moc pozdravuje. Vypadá to velmi nadějně,“ oznámila jeho dcera, zpěvačka a hudebnice Jiřina Anna Jandová (32).

Jandův srdeční kolaps přišel nečekaně, zpěvák nikdy netrpěl žádným závažnějším onemocněním. „S Daliborem jsem mluvil a je z toho, co se stalo, dost otřesený. Navíc vůbec neví, co se stalo. Na nic si nepamatuje,“ řekl zpěvákův kamarád.

Ztráta paměti může být důsledkem anestézie. Věřme však, že se Dalibor vrátí časem nejen domů, ale i na pódium.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama