Hvězda Comebacku sbalila trenéra fitness

Je to dva roky, kdy se hvězdě sitcomu Comeback, herečce Simoně Babčákové (45) rozpadlo manželství obšťastněné dvěma dětmi a uplynulo rok od jejího rozvodu.

Nyní jí opět nad hlavou zasvítilo slunéčko nového vztahu. Zatímco ale Simonina bývalého manžela nikdo neznal, nový frajer se ochotně vyhřívá v paprscích hereččiny popularity. Nejedná se ostatně o žádného plachého intelektuála, ale o trenéra fitness Jana Adensama (41), veteránského vicemistra ČR v běhu na 400 metrů.

Také vás může zajímat ...

„Tahle paní se mi vetřela do selfíčka… tak jsem s ní začal chodit,“ napsal rozverně na svůj profil na sociální síti. Herečka a trenér spolu byli v létě v Barceloně na své první dovolené a jsou zhusta k vidění na společenských akcích, kde se vodí za ručičky a o polibky není nouze.

Přetaví se mladá láska v pevný vztah?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...