Hvězda Kriminálky Anděl ochrnula

Coby blonďatá policejní psycholožka s nesmlouvavým výrazem v Kriminálce Anděl vyšetřuje a je velmi aktivní, v reálu se ale herečce Heleně Dvořákové (41) dařilo o dost hůř.

Z obrazovky zmizela, a teprve teď se s novým filmem Modelář vrací před kameru. Co ji postihlo, o tom nikdy nehovořila, ví se pouze, že v nemocnici v Českých Budějovicích na neurochirurgickém oddělení prodělala zákrok na mozku. Jednou z možností je, že jí odstranili benigní (nezhoubný) nádor.

Také vás může zajímat ...

„Pochybovala jsem o tom, jestli to zvládnu, protože kvůli nemoci mi ochrnul obličej,“ řekla o své roli ve filmu. „Bála jsem se, jak to bude na mém výkonu znát. Nakonec mi v té roli bylo moc dobře.“

Na premiéře vypadala v rudých šatech výborně a nebylo znát, že by si na ní zákeřné onemocnění vybralo nějakou daň. Snad už je tedy se zdravotními problémy konec a kariéra pošlape dál.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...