Hvězda muzikálů Vojtko se bojí o život

Jde z jednoho úspěšného muzikálu do druhého a všude hraje hlavní role! Zpěvák Marian Vojtko (44) to už ale začíná odnášet vlastním zdravím. Je něco, co by ho před obdivem žen a opojné slávy dokázalo zastavit?

Díky účinkování v Draculovi, Plesu upírů a nejnovějším muzikálu Muž se železnou maskou, kde hraje romantického D´artagnana ze Tří mušketýrů, který tajně miluje královnu, je na roztrhání.

Také vás může zajímat ...

A hlavně v obležení mladých fanynek. To je také možná důvod, proč si zpěvák s hlasem jak zvon nechal nedávno transplantovat vlasové kořínky. To ale není jediný zákrok, kvůli kterému musel už několikrát navštívit nemocnici. „Když jsem vyčerpaný, vždycky to u mě dopadá strašlivě. Buď onemocněním, nebo skončím na kapačkách,“ přiznává Marian.

Kam až to nechá zajít?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...