Hvězda Ordinace Kerestešová přiznala děsivé tajemství!

Dosud o tom nikdo neměl ani tušení, teď se ale Andrea Kerestešová (31) nechala slyšet, že jí kamarád před jejíma očima zabil kamarádku a ona tomu nemohla nijak zabránit!

„V sedmnácti jsem viděla, jak můj kamarád srazil kamarádku, která pak zemřela. Od té doby jsem si řekla, že za volant rozhodně nepatřím,“ prozradila herečka své dosud největší tajemství. Přesto se dostala do situace, kdy se musela posadit za skútr. Bylo to v rámci focení nové kampaně návrhářky Veroniky Štěrbové.

Ale Andrea je velká profesionálka a tak svou averzi vůči motorovým vozidlům překonala a nedala na sobě vůbec nic znát. Stejně tak na sobě nedává znát to, jak moc ji zasahují rozhořčené komentáře na její adresu kvůli své roli v Ordinaci, kde hraje vypočítavou mrchu, lékařku Mariku. Ať se snaží svou postavu polidštit, jak se jen dá, není jí to nic platné.

Také vás může zajímat ...

Zdá se, že je Kerestešová skutečně silná žena.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...