Hvězda Ordinace Kerestešová zachraňovala Afriku!

Bez veškerých vymožeností moderní doby se musela obejít hvězda nekonečného seriálu Ordinace Andrea Kerestešová (32). Odcestovala totiž před Vánoci společně s partou dobrovolníků a s manželem Mikolášem Růžičkou (37), kterého si brala loni v srpnu, do daleké Tanzánie, jedné z nejchudších zemí Afriky.

Oproti své roli ambiciozní doktorky Mariky Lukáčové jí samotnou kariéra příliš nezajímá. Proto se radši rozhodla odcestovat do třetího světa, kde není elektřina, dostatek vody, a začala pomáhat stavět chudým dětem nový sirotčinec. „I když jsem toho už hodně procestovala, čím je člověk starší, tím stoupá i strach z toho, že ta země je úplně jiná.

A Afrika je skutečně drsná,“ vzpomíná na životní zkoušku herečka.

Zkouška to byla také pro její vztah s manželem.

Také vás může zajímat ...
S manželem jsou spolu od srpna.
S manželem jsou spolu od srpna.

Prošel na jedničku? „Tam se mi jenom potvrdily jeho vlastnosti. Je trpělivý, pracovitý, postará se o mě, když jsem unavená, mrzutá, i podrážděná,“ vychvaluje svého muže Andrea. Vydrží jim tohle dokonalé soužití i po návratu domů?

V Tanzánii pomáhala stavět sirotčinec.
V Tanzánii pomáhala stavět sirotčinec.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...