Hvězda Ordinace má strach z nahoty!

Seriálová hvězda z Ordinace v růžové zahradě 2 a také Tátové na tahu, miláček žen Štěpán Benoni (34) je větší stydlín, než kdejaké dítě! Bojí se přijmout odpovědnost dospělého chlapa? Jak jinak si vysvětlit, že se svou manželkou Vladimírou Benoni (34) stále otálejí s pořízením potomka? Je za tím snad nějaká jiný žena?

Děsí ho strach ze závazků

Také vás může zajímat ...

Před pár lety spolu strávili jeden večer a druhý den ráno už věděl, že je to ta pravá. Štěpán mluví o osudové lásce na první pohled. Ani jeho partnerka si ho nemůže vynachválit. „Mně na něm připadalo sexy, že ví, co chce, a to jak v práci, tak i v životě,“ řekla.

Jedna věc je mezi nimi ale stále tabu: dítě, jež je pro Štěpána závazek na celý život, na který se ještě necítí.

Všude se musí svlékat!

Na co potřebuje tolik milionů?

Dostává jednu roli za druhou, vydělává slušné peníze, přesto je stále nemá. Jak s penězi nakládá? „Mám svůj sen. Chci postavit dům a doufám, že co nejdříve bude hotový. Rádi jezdíme na Šumavu, kde to máme oba rádi a tam jsem našel jedno krásné místo,“ prozradil. Máme to tedy chápat tak, že nejdříve postaví hnízdečko lásky, ve kterém zkusí počít prvního potomka?

Pokud se bude i nadále honit jenom za penězi, na dítě může jeho žena v nejbližší době zapomenout.

Herec se asi řídí příslovím: „Postav dům, zasaď strom, zploď syna.“ Jenže nedojde už s ním jeho manželce trpělivost?

Stydí se i před svojí ženou?

Sympatický hezounek z Ordinace se nemá zač stydět, tělo má vypracované. Přesto přiznává, že mu nahota při milostných scénách před kamerou dělá pořád ještě velké problémy. „Nejde o to, jak vypadám, ale jak se při tom cítím. A to je katastrofa,“ přiznává Benoni, který se se svým vypracovaným tělem rozhodně nemá za co stydět.

Má to snad takhle i s vlastní manželkou?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama