Hvězda Ordinace se dokáže vytočit!

Určitě byste nechtěli slyšet jeho nenapodobitelný znělý hlas, když se doopravdy naštve! Hvězda Ordinace, představitel doktora Oty Kováře, herec Martin Stránský (49) dokáže pořádně zařvat. Plzeňák, rozený řidič a nadšený motorkář, si nedávno vyjel s manželkou na výlet na motorce do Tachova.

Zdvihl se poprask, celý supermarket chtěl p odpis a všichni s e chtěli fotit. Supermarket pak musel z „technických důvodů“ raději zavřít. Po hodině už manželce došla trpělivost. To ještě Martin nevybuchl, jen hlasitě oznámil, že už odjíždějí.

Také vás může zajímat ...

Pokud se fanoušci chovají slušně, a požádají ho, nemá Martin problém se fotit a podepisovat až mu padá ruka. Nevadí mu ani oslovení – pane doktore. Ale nesnáší, když na něj někdo pořvává, nebo ho chytne kolem ramen „pojď sem, ty seš borec“. To se pak naštve. „Slušné chování bohužel upadá a lidi nejsou soudní.

Nejsou schopni pochopit, že se opravdu neznáme.“ zlobí se herec..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...