Hvězda Ordinace se těší z miminka své dcery

Nestárnoucí hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, herečka Zlata Adamovská (60), se konečně dočkala. Její dcera Bára (32) totiž přivedla na svět malou Klárku. „Je krásná a zdravá, to je pro mě ze všeho nejdůležitější.

Také vás může zajímat ...

Co víc si ještě můžu přát,“ potvrdila veselou novinu Adamovská. V posledních letech se jí daří nejen po profesní stránce, ale především také v osobním životě. Manželství s kolegou Petrem Štěpánkem (71) je prý stále plné radosti a porozumění, a navíc se oba radují z dalšího přírůstku do rodiny.

Petr je sice ženatý potřetí, ale děti nikdy neměl, přestože si je vždycky moc přál. O to větší má teď radost, že se jejich rodina tak rozrůstá a on si může roli dědečka naplno užít. Dceru Báru, která si v roce 2013 vzala psychologa Romana Peška, má Zlata s druhým manželem v pořadí Radkem Johnem (64).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...